شرایط و نحوه اخذ نمایندگی از باشگاه دانش آموزی مهارت و اشتغال (دمش سپاهان)

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
adwords-geo-targeting-reports-4

شرایط و نحوه اخذ نمایندگی از باشگاه دانش آموزی مهارت و اشتغال (دمش سپاهان)

1. استفاده از عنوان با سابقه 7 ساله دمش
اين عنوان كه يك برند ( Brand ) معتبر در كشور مطرح است توسط مردم و مسئولين شناخته شده است و به كارگيري آن مسلما ارزش افزوده اي ايجاد مي نمايد و يك مزيت رقابتي براي نمايندگان دمش سپاهان در شهرستانها محسوب مي گردد.
دمش سپاهان نيز تمام تلاش خود را مي نمايد كه اين نام تجاري را رشد داده وسعی در شناسايي آن به عموم آحاد مردم و نيز مسئولين دارد. . ” سند افتخار ما ” منابعي است كه در وب سایت دمش موجود است و در آن كليه افتخاراتي كه دمش سپاهان در مدت فعاليت خود كسب كرده درج شده است.
2.ارائه منابع آموزشي و دانش تجربيات
دروس فراواني در دپارتمانهاي متنوع دمش سپاهان در حال تدريس است ، براي اين دروس منابع آموزشي فراواني وجود دارد همانند سيلابس ، طرح درس ، نمونه سوالات آزمون ، نمونه تمرين ها و … همچنين راهنماهايي نيز جهت نحوه انتخاب و گزينش اساتيد ، فرمها و روالهاي كاري و اجرايي ، نحوه ارزيابي از عملكرد اساتيد ، نحوه ارزيابي كيفي آموزش و ساير موارد مشابه بديهي است نماينده دمش سپاهان براي دستيابي به اين دانش گرانبها بايستي ضمن اخذ شرايط لازم ، توان خود را در پياده سازي آنها به دمش سپاهان ثابت نمايد و نيز امانت دار اين دانش باشد .
3. برگزاري كارگاه هاي آموزشي براي مديران و پرسنل
جهت آشنايي كامل نماينده و مديران آن با دمش سپاهان كارگاه هاي آموزشي براي آنها در نظر گرفته مي شود كه در مركز اجرا مي شود. در اين كارگاه ها دانش و تجربه مديران مركز بطور كامل در اختيار نماينده قرار مي گيرد .
همچنين نماينده مديران و پرسنل آن از نزديك و بطور ملموس با نحوه كار مركز ، روالهاي كاري ، آئين نامه ها ، فرمها و بخش نامه هاي سازمان آشنا مي شوند و كليه مدارك لازم در اختيار آنها قرار مي گيرد .
4. ارزيابي از اساتيد و برگزاري كلاسهاي تربيت مدرس
كليه اساتيدي كه در نمايندگي تدريس مي نمايند مي بايست قبلا از نظر كيفي به تائيد دپارتمان مربوطه در مركز برسند و صلاحيت علمي آنها مورد بررسي و تائيد قرار گيرد . براي افزايش سطح علمي اساتيد كارگاه هاي تربيت مربي نيز مرتبا برگزار مي گردد.
5. نظارت كامل كيفي و كمي بر عملكرد نمايندگي
ناظرين و بازرسين دمش سپاهان بطور مرتب از نمايندگي بازديد بعمل خواهد آورد و از نظر كيفي بطور دقيق فعاليت نماينده را مورد ارزيابي قرار خواهند داد و نكات مثبت و منفي آن طبق روالهاي موجود به نماينده اعلام خواهد داشت تا نماينده با رعايت آنها در جهت رشد ارائه خدمات كيفي به مشتريان گام بردارد
6. بهره گيري از تجارب ساير نمايندگان
عضويت در دمش سپاهان امكاني را براي نماينده فراهم مي آورد كه با ساير نمايندگان سطح كشور نيز در تماس و تعامل باشد . جلسات سه ماهه اي برگزار مي گردد كه در آن كليه نمايندگان با هم به تبادل نظر مي پردازند .

تعهدات نماینده
1. رعايت باورهاي بنيادي دمش سپاهان و صداقت كاري
2. ايجاد بستر فيزيكي مناسب و در خور شان
3. ايجاد محيط كاري شاداب و دانش محور
4. پياده سازي موفق دوره هاي آموزشي طبق استاندارد ها
5. ارائه كليه خدمات و محصولات نرم افزاري و سخت افزاري دمش سپاهان
6. قبول تعهد انجام حداقل كاركرد ماهيانه
7. حضور كامل در جلسات ، تصميمات و فعاليت هاي گروهي دمش سپاهان
8. همكاري كامل با ناظران كيفي دمش سپاهان
9. رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی

شرايط لازم براي دريافت نمايندگي

1-داشتن تجربه كافي و مفيد در زمينه فعاليت هاي آموزشي(حداقل 4 سال مدیریت مراکز آموزشی)
2-داشتن حداقل مدرك كارشناسي براي مديريت مسئول نمايندگي
3-داشتن مجوزهاي آموزشي و فعاليت هاي مرتبط
4-دارا بودن توان مالي مناسب
5-همسو بودن افكار و عقايد و ايديولو‍ژي كاري
6-داشتن شرايط متعارف عرفي و اجتماعي
7-آشنايي كافي با دمش سپاهان و فعاليت هاي آن
8-قبول تعهد حداقل كاركرد ماهيانه

حداقل كاركرد
1. ماهيانه
دمش سپاهان توقع دارد كه نماينده در هر شهرستاني ،‌بنا به وضعيت آن شهر ،‌ برآوردي از رشته هاي آموزشي قابل اجرا در آن شهر و نيز تعداد دانش پذيران آن رشته ها را تهيه نمايد. (نام دوره – میانگین شهریه دوره – تعداد نفرات – جمع شهریه دریافتی)
2. جمع کل
برآورد فوق براي هر سال كاري تهيه مي گردد . اين برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماينده از دمش سپاهان و دوره هاي آن و نيز از شهرستان خود مي باشد .
باتوجه به اينكه بديهي است هيچگاه برآوردها در عمل به حقيقت كامل نمي پيوندد ، طرفين اين برآورد را بررسي و حداقلي را براي آن توافق مي نمايند كه اين حداقل كاركرد ميزاني است كه نماينده قبول مي نمايد كه حتما انجام شود .
نماينده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل كاركرد و با تقسيط 12 ماهه به دمش سپاهان مي پردازد .
در صورتي كه كاركرد واقعي در پايان نیم سال قراردادی بيش از اين حداقل باشد ، ميزان قدرالسهم مابقي نيز توسط نماينده پرداخت مي شود اما اگر متاسفانه كاركرد كمتر از حداقل شد دمش سپاهان مبلغي را عودت نخواهد كرد .
بديهي است دمش سپاهان تمام تلاش خود را جهت همكاري با نماينده انجام خواهد داد تا نه تنها حداقل كاركرد فوق بلكه بيش از برآوردهاي انجام شده نيز فعاليت آموزشي بدست آيد .

سوالات متداول

1. آیا دمش سپاهان به افراد حقیقی هم نمایندگی می دهد؟

بله . اما در صورتی فرد حقیقی می تواند نمایندگی دریافت نماید که تمامی سرمایه گذاری فعالیت را راسا انجام دهد، مالکیت ساختمان نمایندگی را کاملا دارا باشد و نیز شرایط کامل مدیریت آموزشی و اداری نمایندگی را نیز داشته باشد .

2. آیا نمایندگی دمش سپاهان در شهرستانها بصورت انحصاری است؟

خير . کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد. اما دمش سپاهان معمولا در شهرستانهایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی دارد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری نمی نماید.

3. آيا شهريه دروس در شهرستانها بايستي مطابق اصفهان باشد ؟

خير . با توجه به اينكه شهرستانهاي مختلف داراي شرايط اقتصادي اجتماعي و رقابتي متفاوتي مي باشند امكان استاندارد كردن قيمت بصورت يكسان در كشور وجود ندارد . اما ليست قيمتهاي دوره ها در هر شهرستاني در ابتداي سال با توافق نماينده و دمش سپاهان مصوب مي گردد .

4. آيا مدت زمان دروس در شهرستانها با تهران متفاوت است ؟

خير . تمام دروس داراي سيلابس يكسان مي باشند و در كل كشور بايستي مطابق استانداردهاي مصوب دمش سپاهان اجرا شوند . مدت زمان دروس نيز جزء اين استاندارد است .

5. آيا اساتيد نمايندگي ها همانند اساتيد مركزي دمش سپاهان هستند ؟

بله . دمش سپاهان تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتيد برتر در شهرستانها مي نمايد و نيز كليه اساتيد نمايندگي ها قبل از شروع به تدريس ،‌ دوره هاي خاص تربيت مربي گذرانده و صلاحيت آنها توسط دپارتمانهاي مركزي دمش سپاهان ارزيابي مي گردد .

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ
  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی